Ввідна сторінка

1 / 6

14 років

офіційно на ринку


Дослідження

триває

середнє збільшення
прибутку клієнта


768*

успішно виконаних
проектів
* аутсорсинговим відділом збуту


40%

звернень за рекомендаціями


25%*

повторні замовлення
* за період 2013-2014 роки

 

* Термінологічна база, або ще раз про те, що ми робимо і за що нам платять:  
Лід (lead, цільовий лід) - потенційний клієнт, який тим чи іншим чином відреагував на маркетингову комунікацію (в нашому випадку – це телефонічний вихідний дзвінок, надсилання електронної пропозиції та надсилання смс-візитки від Вашого імені та як елементи візуалізації Вашої пропозиції).

Терміном лід стало прийнято позначати потенційного покупця, контакт з ним, отриманий для подальшої менеджерської роботи з клієнтом. У нашій мові найбільш близькими до терміну лід є "клієнт, який виявив інтерес", "зачіпка за клієнта". Лід - термін, який використовється в теорії менеджменту для опису методів і практик, які використовуються з метою залучення нових потенційних клієнтів.

Генерація лідів - маркетингові технології, що дозволяють формувати інтерес потенційних покупців, і змушують їх звертатися за інформацією про товар і послугу, залишати свої контактні дані для подальшої роботи з потенційними покупцями (лідамі), маркетинговий хід, розроблений для залучення нових потенційних покупців. Технології генерації лідів набули широкого поширення, оскільки дозволяють істотно:
- спростити продаж;
 - скоротити процес продажу;
 - знизити ризики в області продажів, зробити їх передбачуваними.

Мета отримання лідів - подальше відпрацьовування взаємодії з потенційним клієнтом або продаж бази лідів покупцям інформації про потенційні інтереси/потреби цільової групи до тієї чи іншої пропозиції. Подальший етап відпрацювання контакту - вирощування ліда (lead nurturing), що полягає у підготовці потенційного клієнта (інформуванню, переконання) до покупки товару або послуги бехпосередньо менеджерами компанії. В результаті відбувається перетворення потенційних покупців в реальні, потенційні продажі - в реальні. Такий менеджмент називається lead conversion.

Кваліфікація лідів (lead qualification) - термін з b2b-маркетингу, що означає виявлення перспективності потенційних контактів залежно від їх відповідності встановленим критеріям найбільш типових клієнтів компанії. Мета кваліфікації лидов - визначити готовність контактера, його бажання і можливість зробити покупку.

Лід-скоринг (lead scoring) - інструмент b2b-маркетингу, що представляє собою метод сегментування потенційних клієнтів, що знаходяться у воронці продажів, шляхом нарахування їм, балів за заздалегідь визначеними критеріями, що показує, наскільки близький, наскільки готовий потенційний клієнт до покупки.
'

Підписка

Ім'я
Телефон
SMS-інформування:
E-mail
Виберіть тематику* Підбір персоналу
Навчання персоналу
Аутсорсинг продаж
Консалтинг
Нові вакансії
ВСІ ТЕМИ


//true//true