07-07-2016

Аналіз продаж при опрацюванні первинної бази

Статті | Переглядів: 1137

Аналіз системи продаж та опрацювання первинної бази клієнтів на основі збутової політики підприємства.


Якщо компанія, яка здійсню продаж чітко і твердо усвідомлює: ЩО вона продає і КОМУ, то при опрацюванні бази необхідно керуватись наступними цифрами.
Для аналізу вибрали 50 компаній, що здійснюють торгівлю стандартними товарами та послугами. Як репрезентативну вибірку ми обрали кількість 1 000 компаній опрацювання та час їх опрацювання 2 дні (128 роб/год.) та 4 менеджери з продажу для опрацювання.

Таким чином при опрацюванні «сирої» або первинної бази*, буфер повинен становити не менше бути  20-40%
* це база з якою раніше не проводилась робота і яка була отримана з відкритих джерел
** компанії, які не будуть враховуватись при прогнозуванні результату

05-04-2016

Маркетинговые задачи аптечных учреждений и подготовленность молодых специалистов фармации к их решению

Статті | Переглядів: 1865

Развитие конкуренции на фармацевтическом рынке Украины, насыщенность его лекарственными препаратами отечественного и зарубежного производства, усиление борьбы за потребителя между операторами рынка, особенно аптечными учреждениями, все больше привлекают внимание работников фармации к вопросам современного управления, маркетинга и всех составляющих экономической эффективности предприятий. Эти тенденции были предусмотрены в Национальном фармацевтическом университете

22-01-2016

Гендерні відмінності в ділових комунікаціях

Статті | Переглядів: 1437


1. Чоловіки вимовляють 125 слів в хвилину і всього лише 7 000 в день.1. Жінки говорять швидше — в середньому 250 слів в хвилину і 20 000 слів в день.  2. Чоловіки візуали: краще сприймають зорову інформацію. Тому саме чоловіки придумали відеопрезентації, телебачення і інше.2. Жінки аудіали: краще сприймають слухову інформацію (вони почують всіх навіть якщо одночасно в приміщенні говорять 5 чоловік).3. В середньому головний мозок чоловіка на 9 відсотків більше жіночого, проте ця закономірність відноситься до розмірів всього тіла.3. Головний мозок жінки менше чоловічого, але з погляду неврології, чоловік і жінка ідентичні і всі відмінності в їх поведінці витікають з культурного середовища.
04-03-2015

Вебінар (05.02.15) - фрази/питання/заперечення/уточнення - коментарі, або FAQ

Статті | Переглядів: 997

05 лютого 2015 року відбувся черговий безкоштовний відкритий вебінар для керівників комерційних компаній «Побудова відділу продажів із використанням аутсорсингу продажів». Вебінар відбувається кожного 1-ого четверга місяця і найближчі відбудуться 05 березня 2015 року - реєстрація триває та 02 квітня - розпочато реєстрацію.

Метою цієї низки вебінарів є тематичні бесіди на тему інтегрування аутсорсингових послуг зі збуту із власним баченням про продажі.  Оскільки, тенденція є очевидною: те, що ще вчора було радикальною ідеєю, стає сьогодні спонуканням до дій! Ми ділимося своїми спостереженнями та аналізом співпраць за час існування відділу (з кінця 2013 року) і в такий спосіб робимо власне експертне заключення, виводимо закономірності, висловлюємо поради та побажання. І доволі опосередковано презентуємо себе, свій досвід, свою фаховість, свої наробки. В той самий час, ми не претендуємо на абсолютну авторитетність на ринку, оскільки говоримо власне про себе. Тому суперечки із запитами доказової частини у викладці наших думок відсікаю вже, тут і одразу) Ми є, при працюємо і це є неспростовним доказом нашої присутності на комерційному ринку!

19-11-2014

Це вже АКСІОМА (тобто твердження РЕЗЮМЕ = CПАМ не потребує доведення)

Статті | Переглядів: 851

… Ознайомившись, та відібравши резюме, які відповідають (хоча б відносно зазначеним вимогам) призначала співбесіди і телефоном, і надсилаючи СМС з запрошенням на співбесіду та нагадуванням про час та місце, отримували неймовірні результати:

- присутність на співбесіді 10-12 % від призначених
- 0% готовності до співбесіди, не тільки відсутність резюме, але і роздратування на запитання «Чи ознайомились з вимогами і тд до вакансії» це ті хто неймовірно бояться попасти в MLM (мережевий бізнес )
- та унікальними фразами – «Я БАГАТО КУДИ СЛАВ(ЛА) І ВЖЕ НЕ ПАМ*ЯТАЮ»

Тому вирішили дати РЕЦЕПТ...

 

10-07-2014

Вебінар (24/04/14) - фрази/питання/заперечення/уточнення - коментарі, або FAQ

Статті | Переглядів: 943

...В наші дні аутсорсинг має таке ж значення, яке надавалося реінжинірингу в 1990-і роки і організації процесів «точно в термін» в 1980-ті. Якихось десять років тому це поняття рідко згадувалося, тепер же аутсорсинг настільки звичайний, як і здійснення таких основних функцій компаній, як дослідження, виробництво, робота з кадрами. Проте ви дуже рідко можете зустріти поруч слова «аутсорсинг» і «збут». Аутсорсинг знаходить все нові сфери застосування, але поки в належній мірі не розповсюджується на збут, в той час як витрати, пов'язані зі збутом, становлять до 40% від виручки.

На одному з вебінарів контр-аргументами роздумами було чимало фраз, які свідчать про страх, стереотипність мислення, пострадянський тип мислення, який проявляється у вимогах до гарантій замість аналізу і доцільності ризиків. Адже доведено те, що страхи як і мрії мають здатність справджуватися. Тому формат цієї статті я пропоную наступний: фраза – коментар...

15-04-2014

Що таке тренінг

Статті | Переглядів: 7245

Коли виникли тренінги? Традиційне їх виникнення прийнято пов'язувати з діяльністю Курта Левіна. В той же час, елементи сучасних тренінгів можна зустріти в описах підготовки військових, релігійних діячів, а також діячів мистецтва, і вік цих описів – сотні і навіть тисяч років. На початку XX століття К.С.Станіславським і його послідовниками були запропоновані численні вправи для тренінгу акторів. Більше 300 вправ для акторів можна знайти в книзі: Гиппіус С.В., Гімнастика відчуттів, Л.- М., "Мистецтво", 1967 р. або...

01-04-2014

Замість того, щоб йти, візьміть човен

Статті | Переглядів: 1441

Сучасні пропозиції консалтингу, коучінгу, зовнішніх консультантів – обирати та наповнювати змістом роботу слід «під себе». На Ваше рішення не повинні впливати ані колеги, ані конкуренти, ані красномовність потенційного Виконавця, ані Ваші приватні вподобання та симпатії/антипатії.

 

Чітко сформовані критерії – запорука успіху. Критерії, це питання, відповіді на які, є вирішальними в процесі прийняття рішення про умови співпраці та підписанні договору; визначені суми інвестицій в навчання та розвиток персоналу і виборі Виконавця.

 

Наприклад:

 

- яка категорія персоналу потребує корекції в роботі і чому?

 

- яку форму взаємодії для коригування слід обрати?

 

- як навчитися і як навчити?

 

15-03-2014

Критерії вибору тренінгу чи зворотній зв’язок з тренером

Статті | Переглядів: 2891

…Це схоже на похід до супермаркету – якщо знаєш, що тобі потрібний копчений бекон, ти швидко знаходиш його і купуєш, а якщо ти зайшов купити чого-небудь поїсти, то, скільки часу можна провести, катаючи візок по магазину? Впізнали себе в супермаркеті? Звідси простій висновок – щоб щось отримати, потрібно знати, чого хочеш. Прямо зараз Ви можете відволіктися від тексту і уявити собі Вашого задоволеного клієнта. Уявіть, що він отримав від вас, чому він радіє?..

 

Тренер – це продавець.

 

Продавець товару та послуг: власне програми та свого ораторського мистецтва, технік та методів навчання та робочого блокнота (зошита) учасника тренінгу, бейджа та відео презентації в тренінгу, власних навичок переговорного процесу та вмінь передавати їх учасникам тренінгу, очікувань та мрій, сподівань та підказок у вирішенні конкретних робочих ситуацій.

 

А як часто ми потрапляємо в ситуацію, коли

 

- Замовник, звертаючись до Вас за рекомендацією, не знає, чи йому щось насправді потрібно від Ваc

 

- ...

 

01-03-2014

ХРЕСТОМАТІЯ для менеджера (Інструкція з експлуатації клієнта)

Статті | Переглядів: 1330
Цікава аргументація або тренінг по роботі з клієнтом (завантаження)

 

На думку про написання статті (короткої) наштовхнула повсякденна робота, а саме - робота з залучення клієнтів до співпраці з підбору персоналу. (це один з напрямків нашої діяльності) Всі ми часто чуємо від працівників (менеджерів, торгових) фрази на які дати відповідь – справжня майстерність. Проте, якщо задуматись то відповідь часто там, де і питання. Приведу приклади реальних ситуацій (повсякденних), які трапляються з нами під час візитів або здійснення «холодних дзвінків»

 

Алгоритм ефективної комунікації з клієнтом

 

Визначаєте цільову аудиторію в спосіб, який ефективний саме для Вас та вашого роду діяльності.

 

Проводите сегментацію даної аудиторії

 

Визначаєте найбільш ефективні методи комунікації (донесення до клієнта)


Підписка

Ім'я
Телефон
SMS-інформування:
E-mail
Виберіть тематику* Підбір персоналу
Навчання персоналу
Аутсорсинг продаж
Консалтинг
Нові вакансії
ВСІ ТЕМИ


//true//true