Центр управлiння персоналом » Новини компанії » 20 років еволюції ринку праці вказують на регрес культури
05-04-2016

20 років еволюції ринку праці вказують на регрес культури

Новини компанії | Переглядів: 532
 

Вгадай роботу…  або, як не попасти «в просак»

Останнім часом, роботодавці зловживають визначеннями  та реальними обов’язками, які потрібно виконувати працівникам. В самому визначенні вже закладено брехню.
Для чого? Напевно, щоб на початку «виграти» увагу, але кінцево втратити довіру.  Що робити щоб не потрапити в «просак»?

Існує 10 простих правил для кандидатів не писаних на work.ua, rabota.ua і тд. - ЇМ ПО БАРАБАНУ

Для кандидата:
1.    Читайте вимоги до вакансії поміж рядків – зазвичай, в самих формулюваннях є підказки.
2. Дивіться чи компанія має стаціонарну адресу телефони та реквізити. Як одна з ознак того, що тратяться на офіс і телефони значить є і на зп.

3. Не покладайтесь на переписки і уточнення email , втрачаєте час та даєте можливість  дати подібну “обдуману», завуальовану відповідь
4. Задавайте прямі питання, на кшталт – що я повинен зробити, які критерії оцінювання якості моєї роботи і скільки я за це отримаю.
5. Надіславши Резюме (не робіть з нього СПАМ) поцікавтесь, його долею – («+» в карму і резюме забезпечено) це можна зробити телефоном.
6. Задайте 1 – 2 ключові питання.
7. Відірвіть «філейну частину» від дивана і соц. мереж,  стратьтеся на 8 грн. та 1-2 години часу і приїдьте в офіс компанії. Там точно зрозумієте – воно чи ні
8. На співбесіді задавайте питання типу: «Скільки і за що я буду мати», а не «Які перспективи кар’єрного росту і  інший …)
9. Викиньте з словника такі слова, як оклад, ставка… СРСР закінчився – тому питайте, як і за що платиться фіксована сума. По-любому , до чогось «прив’язана».
10.Реагуйте на всі варіанти відповідей (емейл, смс, телефон)– не тільки чекайте на дзвінок. Робота потрібна Вам не менше ніж Ви роботодавцю. Не міряйтесь «тим» чим не потрібно.



Підписка

Ім'я
Телефон
SMS-інформування:
E-mail
Виберіть тематику* Підбір персоналу
Навчання персоналу
Аутсорсинг продаж
Консалтинг
Нові вакансії
ВСІ ТЕМИ


//true//true